Stavebnice SLUBAN

 

Proč a jak tento eshop pomáhá novodobým válečným veteránům, aneb proč kupovat SLUBAN právě zde...

Jmenuji se Jan Řepík, hlavní profesí jsem lektor kurzů práce s počítači a tablety pro seniory, mým koníčkem je vojenství a airsoft, ostatně jsem patriot a člověk, kterému hodně záleží na bezpečnosti naší vlasti. Takže jsem i fanda naší armády a všem, kdo v ní slouží/sloužili, říkám: "Děkuji za Vaši službu."

Provozuji obchod jako s.r.o. WESINI TRADE, nakoupil jsem stavebnice SLUBAN a domluvil se Spolkem VLČÍ MÁKY, že z prodeje stavebnic Sluuban budu kofinancovat jejich programy pro nejen novodobé válečné veterány, ale obecně příslušníky ozbrojených sil a bezpečnostních složek, resp. i posádky ZZS, kteří se ocitnou v nějaké kritické životní situaci...

Protože - bohužel - náš stát dosud nemá úplně rozvinuté mechanismy (a někdy ani vůli), jak se postarat. Protože nemůžeme nikdo pochybovat, že lidé, kteří pro naši bezpečnost nasazují vlastní život, si naši pozornost a podporu zaslouží. Pročež mezi několika málo neziskovkami aktivními v této sféře, podle mě, "Máky" odvádějí největší kus práce. 

Pro představu - ´v desítkách osob, kterým pomohly, jsou i tři veteráni bez domova, kterým byly okamžitě zprostředkovány bydlení, zaměstnání a psychologická podpora, aby - už do dvou měsíců - stáli zpět na vlastních nohou. Ukažte mi jinou neziskovku v této zemi, která to umí. A ještě bez dotací! Ano, "Máky" fungují jen z nadšení svých dobrovolníků, z příspěvků individuálních dárců a z podpory partnerů, mezi něž se nyní přidávám.

Nechť tedy přispěje i tento prodej, kdy "Mákům" ponechávám rozdíl mezi svojí velkoobchodní a maloobchodní cenou na stavebnice SLUBAN. Cenovou politiku pro prodej v eshopu ponechávám na nich, "Máky" rovněž zprocesují přijímání a expedici objednávek, tedy vedou tento e-shop.

ARMY FRIENDLY sleva na tomto eshopu...

Mezi programy "Máků" rovněž patří www.armyfriendly.cz, což je rozrůstající se skupina eshopů, ale i hotelů a jiných firem, které na své zboží a služby poskytují slevu veteránům, potažmo i vojákům v aktivní službě, policistům, hasičům, zdravotním záchranářům atd.

Patří sem i tento eshop se slevou 10 % pro "všechny, kdo slouží", v objednávce stačí zadat do poznámky "Mám nárok na ARMY FRIENDLY slevu". (Zákazník může být požádán o dodatečné potvrzení, např formou zaslání skenu svého služebního/veteránského průkazu.)

 Jan Řepík, WESINI TRADE s.r.o.

Stavebnice SLUBAN